| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul care s-a gândit să se dea drept străin, să întrebe pe un român ceva, în altă limbă, să se dea rătăcit? Nu știu de ce, dar mereu am vrut să fac asta laughing Eu mă bucur când mă întreabă străinii ceva. Recent, adică în ultimii 2 ani cam așa, am început să văd și eu alte rase prin România sau cel puțin aici în București. Probabil sunt doar vizitatori, dar în orice caz, mereu mă bucur când îi văd happy Și vreau să mă dau drept unul!

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Găsești pe Youtube destule faze, văzusem acum câțiva ani pe un blond din Chișinău făcând asta.

6 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Ehe, cate fantezii din astea n.am avut... laughing
Eu o mai am si pe aia cu fetele de culoare, sa imi fac o gagica maro inchis. Si poate sa merg si la parintii ei din Maroc fiind singurul alb dintre toti negroteii de acolo. laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru NotNamed):

Vor crede ăia că a venit regele
...sau vreun duh de-a' lor, chemat intr-un ritual.

| NotNamed a răspuns (pentru floresdemayo):

≈))) nu stiu dar fantezia asta chiar vreau sa o pun in practica, chiar o relatie serioasa de viitor.
Doar uite ce frumusete de femeie https://static0.srcdn.com/......a-Paul.jpg

| relian a răspuns (pentru NotNamed):

laughing si tu crezi ca se uita aia la tine? Mas mira, doara sa fii ceva milionar, femei cum arata cea din poza aratata de tine pfff is deja luate, noi doara visam laughing

| NotNamed a răspuns (pentru relian):

Hai ca nu toate sunt materialiste, la romanasi da, majoritatea. Imi pun sperantele in negrese. ≈))))
Poza aia e orientativa. Sunt fel si fel de fete mai frumoase, mai normale... ceva, ceva trebuie sa cuceresc si eu. Ma gandesc ca fiind alb printre toti negrii poate am un avantaj. laughing laughing

| relian a răspuns (pentru NotNamed):

Da sa stii ca ai avea avantaj,odata auzisem ca in Madagascar ar fi ceva de genul asta laughing pe bune,mi-a spus o femeie care avea sotul acolo, lucra in Madagascar si asa a spus ca ala era vazut mare scula ca era alb si aia ascultau de el. Femeile la fel, acum nu stiu ce femei, sau cum aratau, dar erau colorate.
Ce sa zic daca esti aratos poti avea si una ca cea din poze, speranta moare prima laughing scuze ultima voiam sa zic