| Nume a întrebat:

Sunt singurul de aici care nu-l suporta pe Justin Bieber?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută, fiecare cu ale lui plăceri și admirații!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Nu esti deloc singura rolling on the floor

| aly a răspuns:

Da esti

| winchesters a răspuns:

Buna
Nu,eu nu cred ca esti singurul.
Dar cu ti s-a mai spus, nu poti urî o persoană fara sa o cunosti pesonal.
Cam atat.
Pa-pahappy

| Neah a răspuns:

Nu, nu esti singurul, te sustin!

Răspuns utilizator avertizat
| Nume explică:

Justin Bieber in sus Justin Bieber in jos muzica lui e peste tot nu mai suport cei care au zis ca nu-l cunosc personal ce mai ziceti acum?

| Nume explică:

@ăăăăUrăsteCampaniaTPUrevive nu stiu cine ti-a dat stupid

| ăăăă a răspuns:

Nu esti singurul!
nu esti singurul!

si eu nu-l pot suporta pe copilu' ala cu viata in punga!
nota 10 la intrebarea ta (DIN PARTEA MEA smug laughing)!

| ăăăă a răspuns:

Cine mi-o dat stupid x-(?

| CatalinInside a răspuns:

L-ai cunoscut personal?! daca nu cum poti sa afirmi ca nu il suporti, poate nu iti place.

| Cronki a răspuns:

Este prea mult mediatizat, si nu vad dc? Cred ca este pe primul loc pe youtube la vizualizari pentru un video-clip! Sincer nu am nimic cu el si nici cu pustanii de 8/14+ ani care il adora si il "divinizeaza", a ajuns "buricul pamantului" si model pentru majoritatea copiilor de azi!

De acord cu @JessicaRabbit, dar sa nu uitam de oamenii care ii are in spate!
Crezi ca mai auzeai de el daca se nastea in Romania?winkinghee hee

| anika33 a răspuns:

Nu ai de ce sa nu il suport happy exact cum a zis si catalin.nu cred ca il cunosti personal. iar daca nu iti place cum canta, cine te pune sa-i asculti piesele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt fana lui Justin dar sa stii ca il apreciez mult...adica uita-te si tu ce a realizat intr-un an sau 2 sau cat o fi trecut de cand s-a lansatlaughing
nu reuseste oricine...bravo lui!