| Verdealbastrui a întrebat:

Sunt suparat de doua zile cum pot iesi din starea aceasta?

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Petrece timp cu familia, un prieten bun, sau oice persoana apropiata, in prezenta careia te simti bine.Sau asculta muzica, du-te a o plimbare ca sa-ti mai limpezesti gandurile, raspunde la intrebari pe TPU.De multe ori te ajuta sa-i ajuti pe altii.happy

5 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Afla ce te supara, e primul pas. Parca si pe mine ma bantuie o tristete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death Metal is the answer.
Asta ma linisteste mult. daca nu as avea muzica asta as fi "daramat"psihic.
Iti descarca furia interioara."te elibereaza". Daca ai in cap sa cauti pe youtube de curiozitate incearca Bloodbath pentru inceput.

| SerafimHD a răspuns:

Asculta muzica rock! Incearca sa iesi din casa si sa te plimbi singur, asta face bine si iti aranjeaza gandurile! Succes!

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Uita-te la faze amuzante pe calculator, iesi in oras cu prietenii, in general fa niste chestii distractive.

| ingerashyulyana a răspuns:

Nu te mai gandi de ce esti suparat