| Superior a întrebat:

Sunt toti oamenii tradatori?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu dar increderea e limitata pentru fiecare in parte

| sabin89 a răspuns:

Toţi, afară de mine.

| RAY a răspuns:

Natura umana este una vicleana, pe interes, trădătoare dar uni care au un IQ mai mare iti pot controla partea animalica, aici depinde de determinarea genetica, mediu din ce rasa faci parte

| Superior explică (pentru RAY):

Eu cum de as putea sa nu fiu tradator si altii nu pot?

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Nu cred ca nu esti

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cineva când trădează nu este neapărat imoral. Are un motiv. Vezi Pacepa.
Astfel, un trădător este în primul rând condus spre duplicitate de un mediu constrictiv pe care este obligat să îl transgreseze în mod clandestin.

| Andreeush a răspuns:

Nu toți, doar unii.

| SilentRain a răspuns:

Absolută toti, până si bebelușii

| aXy99 a răspuns:

Nu. Unii oameni au principii. Altii sunt indoctrinati.

| oglindasultanului a răspuns:

Doar aia care au libertatea sa obtina ceva mai bun decat tine.

| Superior explică:

Da,da-mi funda; x

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

99,99%

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaCarmen a răspuns:

Nu. Sau daca suntem toti tradatori, asta ar insemna ca si tu esti, nu?

| Superior explică (pentru DeeaCarmen):

Desi nu-ti pot dovedi, fac abatere de la aceasta regula.

| DeeaCarmen a răspuns (pentru Superior):

In cazul acesta, s-ar putea sa mai fie, ca tine, cateva exceptii. Doar fiind cateva, asta inseamna ca sunt greu de gasit