| anonim_4396 a întrebat:

"Sunt un scorpion razbunator...
Nu e ca mine, nu e pentru mine, distrug tot!
Nu-mi pasa de nimic, nu-mi pasa nici de mine!'

Simt ca nu e bine dar asa sunt eu...
Intrebare:
Ce sa fac sa fiu un om mai bun?

Răspuns Câştigător
| crud a răspuns:

Naravul din fire... dar poti incerca. Primul pas, foarte important, este ca ti-ai dat seama de felul tau de a fi. Al doilea pas, la fel de important, este ca vrei sa fii mai bun. Poti incepe prin a asculta mai mult si a vorbi mai putin, prin a da atentie mai multa celui de langa tine si a incerca sa ajuti.

| danbnz a răspuns (pentru crud):

Am o varsta si credeam ca le stiu pe toate... da, am trecut prin multe in jde ani, dar asta e raspunsul!
Multumesc prietene!

| Oranolio a răspuns (pentru danbnz):

????

| danbnz a răspuns (pentru Oranolio):

Asta nu e raspuns? Ce e aia?
De unde stii ca nu faceam un sondaj online?

| Oranolio a răspuns (pentru danbnz):

Am vrut sa insertez un emojii, iar autocorectorul l-a transformat in „?"! Imi pare rau!

| danbnz a răspuns (pentru Oranolio):

Nu e bai... oricum iti multumesc pentru intentie

6 răspunsuri:
| Oranolio a răspuns:

Incearca sa fi mai tolerant, sa ii ajuti pe vei din jur...