| anonim_4396 a întrebat:

Sunt useri(dintre cei mai implicati)care sa nu aiba nici macar un vot nefolositor si eronat? Care sunt?

29 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu pentru ca tot se gaseste unul ca Darrio care da nefolositor si amuzant, apoi isi da seama ca nu are dreptate (nu am nimic cu omul dar mi s-a intamplat de cateva ori laughing ).
Bine, tuturor li se intampla sa mai si greseasca si sa fie meritate acele voturi.

| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/utilizator/scyw

Răspunsuri considerate folositoare 39 39
Răspunsuri considerate nefolositoare 0 0
Răspunsuri considerate amuzante 1 0
Răspunsuri considerate inteligente 31 31
Răspunsuri considerate eronate 0 0

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ioandelasal are multe eronate si nefolositoare, deci nu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are
Răspunsuri considerate eronate 0 0
Răspunsuri considerate nefolositoare 0 0
in ultimele 30 de zile

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

In ultimele 30 de zile doar, eu vorbeam de toata activitatea
Eu am cautat de la 1 la 50 si de la 75 la 100 in clasamentul saptamanii, tu cauta de la 50 la 75 sa vedem daca este, dar sa nu aiba in toata activitatea nu ultimele 30 de zile

| mihai69 a răspuns:

Eu aș fi curios de altceva: dacă dintre cei care AU voturi negative, este vreunul căruia nu i-a fost acordat niciunul din răzbunare / reavoință etc.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru mihai69):

Bravo @mihai69. Raspunsul este cel corect si merita sa fie premiat.

| Drimmero a răspuns (pentru mihai69):

La cate prostii d-astea n-am luat si eu de la domnisoarele frustrate de pe aici si de la tentativele de trolli care mai apar ocazional doar pentru ca am avut o parere diferita, oricum nu-mi bat capul cu ei, as involua cel putin 2 nivele.

| lilith16 a răspuns (pentru mihai69):

Exact

| oglindasultanului a răspuns:

Erau unii care incercau sa-si faca asa cont, dar are cine sa dea voturi negative pe aici.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ăia care și-au început activitatea azi! big grin
De acord cu @mihai69.

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Am zis dintre cei mai implicati

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face] nu cred că există, trebuie să fie ceva frustrat căruia să-i alunece degețelele pe un vot negativ!

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eu am cautat in topul saptamanii sa vad daca sunt.Am cautat pana la 50, dar n-am gasit.Cauta tu de la 50 la 100 sa vedem daca sunt acolo.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt la 34 în „topul săptămânii".

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Acum unde ai mai ajuns? Eu am cautat deja pana la 50 si m-am plictisit. laughing
Sa scrii aici daca gasesti laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face nu cred că sunt

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Am gasit
qwertpro si TheGentleman.
Tu ai gasit de la 50 la 75?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe 100 e „Anișoara",. Am vrut s-o pomenesc, dar are „voturi negative" destule. Eu am sub 10 nefolositoare și eronate din câte am văzut mai demult.

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Anisoara are multe negative.Deci doar ei doi i-am gasit.
Tu ai gasit de la 50 la 75?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă duc să mă „holbez" cu mai multă atenție

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite,tu cauti de la 50 la 75 si eu de la 75 la 100.Macar cativa sau unul sa gasim, sunt curios daca sunt laughing