| monicaaa17 a întrebat:

Sunteți de acord ca partenerul sa aibă acces la telefonul vostru? Sa știe parola si sa se uite când vrea?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Nu are ce cauta in telefonul meu

| Drimmero a răspuns:

Nu, putina intimitate nu strica. Oricum nu am avut si nu voi niciodata parole sau foldere securizate,, n-am ce sa ascund, dar totusi cum eu nu controlez din principiu, ar trebui sa mi se respecte si mie decizia.

| Celcestietot a răspuns:

Nu mă deranjează cu absolut nimic, dar asta ar însemna să pot aruncă o privire când doresc peste al său, iar dacă nu-i de acord, nu îi permit accesul laughing.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu exista ceva sa ai ce ascunde. Are acces sa vadă ce e în telefon.

| gemeni6226 a răspuns:

Daca as avea un partener pe care sa-l iubesc nu as avea nimic impotriva.Nici chiar acum nu am lucruri ce sa ascund.

| Dalmore a răspuns:

Nu am nimic de ascuns, dacă ar vrea el să se uite, ok, dar nu ar avea de ce să aibă o dorință atât de dubioasă, pentru că are încredere în mine și știe că-l respect.

| Endoryus a răspuns:

Nu imi stie parola dar se poate uita cand vrea

| lorix a răspuns (pentru Endoryus):

Si daca ti-ar cunoaste-o, nu cred ca ti-ar da de-nteles c-ar sti-o.
Spre ex. eu il tin "mai din scurt".
Ii las impresia ca are control.
Imi stie si-i stiu parola, insa, spre deosebire de el, personal nu imi las lucrurile nesupravegheate, langa el. Pana la urma avem amandoi parole de la conturi bancare si asa.
E drept sa se pastreze o anumita intimitate, pana la ceva comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nu am pretentia ca el sa-mi permita accesul la al lui si chiar daca mi-ar permite nu m-as simti ok sa fac asa ceva.