| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord ca un individ care cica nu poate iesi din casa dar e apt de munca sa primeasca o pensie?

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Sa se interneze daca e atat de grav, oricine se poate preface ca ii e frica de oameni si scape de munca daca e asa.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Corect,apropo ieri nu am citit bine intrebarea, noroc cu un user ca mi-a spus sa citesc mai atent, platim taxe ca astia sa primeasca pensi ca nu pot iesi afara din casa

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Uite ce limbaj are http://www.tpu.ro/......ina-2.html

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Stiu, ti-am zis si eu sa recitesti. Mda, e mai usor sa se complaca in lene si sa-si caute scuze decat sa faca un efort si sa-si rezolve problemele la cap.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Dar ce limbaj are si cica, ma si amenitat ca iasa afara din casa si ma ucide asa frica i este de iesit din casa

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Ignora-l laughing.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Daca asta iasa din casa o sa omoare pe toti, sunt multi de astia in libertate, ma gandesc acum la HITLER cea facut cu de astia

19 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Da, prefer sa primeasca 1000 de lei pe luna si sa stea in casa decat sa ajunga in nu stiu ce functie, sa primeasca cateva mii si sa mai fure alte zeci de mii. Oricum, la cat se fura in Romania ar putea primi lejer orice roman cate 1000 de lei pe luna.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Depinde și de „individ"

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Tu raspunzi ca sa raspunzi

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Dacă nu-ți convine, nu citi!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

De ce nu poate ieși din casă?

| RAY a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Frica de munca

| lilith16 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Probabil probleme mintale

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Probleme mintale pe naiba, pe TPU cum poate sta si injura, lenea

| lilith16 a răspuns:

Nu, dar din păcate in Romania e foarte întâlnită chestia asta

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Omul vrea 500 de ron ca i este frica sa iasa din casa laughing laughing

| KaanNoah a răspuns:

De ce ar fi. Sunt copii care muncesc de la 14 ani...Și ei stau degeaba si primesc bani

| RAY a răspuns (pentru KaanNoah):

Corect sau cica traiesc din bani lui mama sau din pariuri, cica psihologul te rezolva de o pensie