| Kaonashii a întrebat:

Sunteti de acord cu afirmatia ''cine e frumos e frumos pentru toata lumea, pentru toti ochii''?

5 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Nu, fiecare consideră că e frumos ce îi place lui.

| AdioTPU a răspuns:

Nu,deoarece frumusetea e in ochii privitorului.

| slayer09 a răspuns:

Nu neaparat, fiecare vede asa cum vrea el sa vada, cum s-a invatat sau cum e invatat sa vada. De exemplu: pentru unii fetele care au botox, bombeu mare si tate bengoase sunt extraordinar de frumoase, pentru mine nu sunt. Unii pot vedea frumusetea sufletului omului si nu se uita la fata sau corp.

| marniii a răspuns:

Nuuu mie Selena Gomez mi se pare hidoasa cu capul ala de dovleac. Zici ca e un bebelus gigant. Dar cica e cea mai sexoasa si a depasit 400 mil de urmaritori pe Instagram. Adica e cea mai urmarita ever. Bleah

| AndreaDanci a răspuns:

Nu acum sunt la moda muschii eu cand vad muschi pe barbati ma apuca toate greturile