| AirănMeidăn a întrebat:

Sunteti de acord cu homosexualitatea? De ce da/nu?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Personal nu vad normal asa ceva, e o idiotenie omeneasca.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Majoritatea sunt indiferenţi până când ajung să facă parte din asta.Eu sunt Contra.Nu mi se pare normal.Fostul prieten era gay şi în 3 luni nu a spus asta niciodată. Concluzia:Bărbaţii gay niciodată nu vor fi capabili să fie bărbaţi adevăraţi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Și cel care merge cu botezu prin crâșme din paște-n crăciun, tot nu-i "bărbat adevărat", la voi nimeni nu-i bărbat...

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am spus asta, înţelegi ce vrei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Înțeleg și eu ce ai scris.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă refeream strict la modul de a lua o decizie ferm şi hotărât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Păi și ce, numai homosexualii o țin în ăăăăm ăăm-uri? Ai nimerit tu pe unul cu totul invers și deja îi pui pe toți în aceeași oală.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că ăştia sunt bărbaţii care nu sunt capabili să înţeleagă o femeie şi să o facă fericită.Şi cu asta am încheiat discuţia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Când devine totul mai interesant dai cu piciorul. sad
O zi bună.

| Pricked a răspuns:

Sunt neutră.

Nu prea mă interesează orientarea sexuală a celor din jur.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns:

Nu imi plac homosexualii dar e dreptul lor sa faca ceea ce simt.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Fiecare face ce vrea, nu-mi pasa.Pot sa am o prietenie ok si cu homosexualii.
Doar daca gasesc un tip super si aflu ca e gay, atunci imi raneste orgoliu, si ma deranjeaza.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu. E o mare tampenie, lol. straight face

| Geanin a răspuns:

Sunt! Mai ales ca mi se pare foarte romatie lesbiencele alea, Geanin si Vapor!

| Seepty a răspuns:

Sunt total indiferent, fiecare face ce vrea cu viata lui si cum crede ca ia-r sta mai bine.

| Dennisz a răspuns:

DA! Ce treaba avem noi cu, capra vecinului? Fiecare om isi alege partenerul de viata, dupa pofta inimii.
Nu trebuie sa facem discriminari intre oameni, pentru simplul fapt ca au alte orientari sexuale.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Fiecare este liber sa faca ce vrea, nu sunt nici pro, nici contra.