| Dimp a întrebat:

Sunteti de acord cu partidul poporului roman si cu Dan Diaconesc? il veti vota in 2014?

Răspuns Câştigător
| zenaly a răspuns:

Mi se pare o nebunie. Nu stiu daca vorbesc serios sau glumesc. nu urmaresc emisiunile de la otv dar am vazut anuntul pe burtiera si mi s-a parut amuzant. chiar v-a candida?

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Eu l-as vota si acum daca s-ar putea.

| Kitty a răspuns:

Nu mai votez pe nimeni!laughing

| Andruta a răspuns:

Diaconescu e cel mai hot. parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt de acord, dc nu as fii la ce face domnnul traian basescu! suntt un baiat care mi-am facut un cerc de prieten in legatura cu partidul acesta si sunem cu toti de acord in nr de 200 de oameni,, daca sta fiecare si gandeste corect ar fi toata lumea de acord nu sunt recitivist dar e adevarat multa lume nevinovat e la puscari si mafioti in libertate, asta e, Poate indreapta el lucrurile ca basesc a inceput sa tipe la lume, sa-i trimita sa-si faca paine sai critice dc nu si-au asigurat case se multe altele. DA NOI DIN JUD GALATI SUNTEM DE ACORDDDDDDDDDDD