| Fuckin-Battlefield a întrebat:

Sunteti dependenti de prietenii? lucurile pe care adorati sa le faceti impreuna? cum ar fi viata fara acesti oameni, care si-au castigat statutul de prieten?kissbig grin

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Deloc chiar.Ma descurc bine si imi place sa iau decizii singura.Macar sa stiu ca am facut prostia de capul meu, nu ca m-am luat dupa altulhee hee

| Bacemi a răspuns:

Viata mea fara prieteni ar fi un dezastru. Stiu pentru ca nu am avut o copilarie extraordinara cu prieteni adevarati. Prietenii adevarati mi i-am facut recent. Pana acum nu aveam nici un prieten, si mereu eram trist. Stateam toata ziua in camera la televizor. Cand ma plictiseam incepeam sa plang si adormeam cu lacrimi care imi scaldau fata. Viata fara prieteni nu ar fi viata.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

In ultimul timp prietenii sunt extremi de importanti in viata mea.Trec printr-o peroada mai grea si prietenele mele cel mai bune sunt alaturi de mine.Chiar daca sunt la distanta de ele.Nu stiu cum ar fi viata, dar in momentele depresive stiu sa iti ridice moralul.Consider ca a avea incredere intr-o persoana si respectiva/ul iti dezvaluie momente ale vietii sale intr-adevar acest lucru se cheama prietenie.Va iubesc fetelor si imi este dor de voi! Va multumesc pentru sprijinul vostru!

| albastrel a răspuns:

Eu nu am prieteni, doar cunostinte... insa sunt dependenta de prietenul meu (iubitul meu ) big grin

| albastrel a răspuns:

Eu nu am prieteni, doar cunostinte... insa sunt dependenta de prietenul meu (iubitul meu ) big grin si ador sa facem dragoste big grin

| albastrel a răspuns:

Gangster dragule poate tu esti mai norocos decat mine si ai un prieten, doi adevarati... dar i-a intreaba-te ii poti numii prieteni adevarati? si in plus nu stau 10 h la pc. nici macar 2 h pe zi nu stau asa ca. daca nu stii nu mai vb tongue. Si eu ies cu fetele la suc, si eu ies in cluburi, discoteci si nu ies doar cu prietenul meu, ci mai multi. A si am avut si eu o prietena, o cunosc de 13 ani, de 13 ani am fost impreuna in aceiasi clasa, am facut multe impreuna dar dupa ce m-a tradat o data nu o mai consider prietena meawinking. Prieten consider pe cel careuia ii poti destanui toate sentimentele tale, care te intelege si nu te barfeste imediat cum pleaca de langa tine.winking bafta la prieteniwinking

| fabiola a răspuns:

Imi plac prietenii adevarati dar nu sunt dependenta de acestia!

| miauu a răspuns:

Da
sa ne plimbam prin parc sa mancam seminte pe banca ore intregi
etc
ar fi foarte nasoala

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Da, intr'un fel sunt dependenta de prieteni. Insa uneori, poti suferi muult din cauza lor oh go onRecent m-am certat cu o prietena, si doare daar trecem mai departe :X Acum am avut norocul sa imi dau seama cine imi sunt adevaratii prieteni si sa ma bucur cat mia mult de ei love struck Aaa.si impreunaa imi placee sa ne plimbaam, sa mergem la film, sa facem poze.tot ce ne face sa ne simtim bine love struck

Răspuns utilizator avertizat