| anonim_4396 a întrebat:

Sunteți fericiți? Exista aici vreo persoana complet fericita si implinita?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

100% nu prea ai cum sa fi fericit, mai vin zile grele

| Catrice a răspuns:

Da

| SilentRain a răspuns:

Nu,aia care dețin cocaină

| Invictusman a răspuns:

Nu

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

"Sunteți fericiți?"Fiecare percepe fericirea în felul său.Ce pot spune despre mine e că nu sunt trist.
https://www.google.com/......html%3famp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! Fericit da, pentru ca fericirea este o alegere. Implinit, deocamdata nu, pentru ca am multe de realizat si pana atunci nu ma voi considera implinit din punctul asta de vedere

| AndreeaWTS a răspuns:

Da.
Nu am motive să fiu nefericită. Și sper să nu am nici de aici înainte.

| Morbid a răspuns:

Nu-s fericit. Dar ma bucur ca nu sunt singurul care e trist.

| Psihiatrie a răspuns:

Sincer sa fiu da.am bani multi, lucrez cand vreau eu, fac sport sa-mi creasca nivelul fericirii, inca mi se mai scoala maciuca happy