| Eroare404 a întrebat:

Sunteti mandri ca sunteti romani?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ma multumeste cu nimic dar conteaza ca traiesc si imi vad de viata

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt neutru.
Respect oarecum tara dar se poate si mai bine.E o tara frumoasa cu oameni frumosi dar conducerea, politicul si unii oameni care fac parte din Romania sunt cam negativi sa spun asa.
Insa mi-as fi dorit sa ma nasc altundeva.dar multumesc lui Dumnezeu ca nu m-am nascut in Siria sau Irak..macar atat
Romania oricum CATEGORIC e o tara FRUMOASA cu oameni (NU TOTI ) FRUMOSI!

| RAY a răspuns:

In fiecare zi dimineata ma simt mandru cand ma uit la mine