| Mystique a întrebat:

Sunteti multumiti de aspectul vostru fizic? daca nu, ce ati dori sa schimbati?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fiecare cu ce a fost inzestrat.Fizic nu as schimba nimic nu ca arat eu nu stiu cum dar m-am obisnuit cu mine asa cum sunt.As schimba la comportamentul meu multehee hee

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt mulţumită de aspectul meu fizic. Nu aş vrea să schimb nimic.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Sunt foarte multumita de aspectul meu fizic.Ma simt bine in pielea mea si asta imi da un plus de atractivitate laughing

| Grimalkin a răspuns:

Nu sunt Miss Univers, dar nici zgripturoaica din Alba Ca Zapada laughing. Sincer nu cred ca as schimba ceva la mine, poate doar culoarea ochilor. Cine ma place, ma place cum sunt laughing

| alexutzu00791 a răspuns:

Eu as vrea sa am 189, 85kg-mai mult cu muschi, fata nu mi as schimba o, decat mi as mai taia din urechi, si m as face tanar toata viata. In rest la fizic as vrea sa fiu mai inteligentlaughing

| madycoco a răspuns:

Pai as vrea s fiu mai inalta sad

| gingasull a răspuns:

Eu as schimba totul la mine la capitolul infatisare. Trebuie sa ma duc la < Frumusete pe muchie de cutit > ca altfel nu se mai poate, n-am deloc un fizic atragator

| Doa'Do a răspuns:

Sunt multumita de corpul meu.Nu stiu, inca sunt in crestere.Clasa a 7-a...Deci mai am timp sa-mi dau seama ce as putea schimba la mine.Deocamdata sunt multumita happy. Poate fata?laughing

| l0rre a răspuns:

As dori sa fiu putin mai inalta...nu cu mult!

| acris a răspuns:

As vrea sa mai slabesc putin cred si sa am ochii albastriihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multumita cu infatisarea mea, si cui nu-i place sa nu se uite! Fiecare cum l-a lasat Dumnezeu! Dar operatii nu as face, nu are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt multumita.Doar starea sufleteasca ma face sa ma vad atat de"defecta"uneori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una sunt multumita de felul cum arat(la fizic)

| SeargentFrost a răspuns:

As vrea sa mai imi micsorez urechile si sa gasesc freza care mi se potriveste cel mai bine