| RAY a întrebat:

Sunteti multumiti de Klaus Iohannis mai e putin si are un an de cand tot viziteaza lumea ca presedinte?

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cine e asta klaus?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

Nu, nu sunt mulțumit. Țara are nevoie de un președinte care să fie arbitru și nu președinte jucător. Să se termine cu vâlva asta și conflictul acesta dintre,, Palate".

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Omul are 5 case am auzit ca va face in fiecare tara vizitata cate una, cum naiba un neamt sa faca ce nu ti facut voi 25 de ani, daca e sa faca o face in tara lui nu aici

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

6 case parcă are. În orice caz, marea realizare a lui sau marile realizări ar fi acelea dacă am adera la Schengen și spălarea imaginii României în Europa.

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Tu glumesti, tu stii ce inseamna a fi roman peste hotare

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Poate țigan! Nu Român. Românii muncesc, sunt bine văzuți în Germania spre exemplu. Că mai sunt și lepre și scursuri ale societății asta este altă mâncare de pește.

| aCek1ng a răspuns:

Nu sunt multumit deoarece nu a facut inca nimic pentru noi.
Toti fura si toti vor fura.

| immaBeast a răspuns:

De ce sa fiu multumit de el, cu ce motiv?
N-are importanta ca este presedinte, este presedinte doar cu numele, suntem in " democratie " parlamentarii fac tot ce vor ei, presedintele este un nimic acum, este acolo doar ca sa aiba lumea speranta ca are un conducator, in realitate nu este deloc asa, este pus degeaba, ceilalti parlamentari corupti ne conduc ( tara spre un sfarsit dezastruos ) nu presedintele.

| gemeni6226 a răspuns (pentru immaBeast):

Da, din pacate ori el ori oricare alt presedinte e o marioneta.In mana cui asta e o alta intrebare.Corecteaza-ma daca gresesc.