| Vernusio a întrebat:

Sunteti multumiti de viata? Eu nu.

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Momentan destul de.

| RAY a răspuns:

Acceptarea vine cand esti multumit si vrei sa evoluezi mai mult, nu cand esti frustrat, complexat si ramai tot acolo si nu faci nimic, solutii sunt mereu in viata, doar moartea nu e o solutie, vezi doc asta https://www.youtube.com/watch?v=OkG1V95v2E0

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Sunt,dar mai trebuie puse la punct lucruri.

| J0B0MAT a răspuns:

Păi,mnu.Dar sunt mulţumită de mine şi cred că e destul de ok aşa.

| mentholinks a răspuns:

Nici eu.

| justanotheruser99 a răspuns:

Cateodata da, cateodata nu, depinde de vreme, de cresterea TVA-ului sau de cate intrebari intelijente gasesc pe aici.

| GoldenZenith a răspuns:

În totalitate cred că nici nu am cum sa fiu, dar sa zicem că e ok momentan.

| oglindasultanului a răspuns:

Nemultumita de posibilitati, viata e doar afectata.

| Mieeez666 a răspuns:

E ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am, nu simt nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o punga cu lapte praf de cocos si ma indop - cum naiba sa nu fiu multumita de viata? love struck Meh nu pot sa zic ca sunt multumita, dar fac abstractie de ce nu-mi convine si nu pot schimba.

| Habbsha a răspuns:

Mă descurc.