| KamaSutra a întrebat:

Sunteti multumiti de viata voastra?:l

22 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu.

| KamaSutra explică (pentru T0T):

Pai?

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Păi ce? Nu sunt mulțumit. Nu știu ce ar fi de zis aici.

| LoveSleep a răspuns:

Da.

| OldSoul a răspuns:

Sunt multumit, sunt sanatos, sunt normal restul se rezolva mai devreme sau mai tarziu.

| Doub a răspuns:

Da.

| KillMePlease a răspuns:

Deloc...

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Pai de ce Killy?puppy dog eyes

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Pentru ca probabil asa vrea Dumnezeu... Dar trebuie sa imi accept viata, indiferent de cum este ea...Pana la urma e ceva ce nu dureaza vesnic.

| AirănMeidăn a răspuns:

foarte foarte foarte multumita

| drogh a răspuns:

Daca ma pui langa o salcie plangatoare cred ca ea este mai multumita de viata decat mine.

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, in mare masura sunt multumita de viata mea, de tot ce am realizat pana acum, de profesia mea, de relatiile de prietenie pe care mi le-am construit, de modul in acre m-am dezvoltat in plan intelectual, dar si spiritual si am planuri la fel de frumoase si pentru viitor. Sunt convinsa ca muncind in mod constant, dand ce-i mai bun din mine in fiecare situatie si implicandu-ma cu pasiune si seriozitate, voi reusi sa-mi transform si viitoarele planuri in realizari prezente.
Dar tu esti multumit/a de viata ta actuala? In ce masura?

| KamaSutra explică (pentru Cameliapantiru):

Da,sunt foarte multumitahappy
Nu am o varsta inainte ca sa fii realizat cine stie cate, dar am avut si eu greutati si am reusit sa trec peste ele cu zambetul pe buze, multumindu.I lui Dumnezeu ca mi.a dat putere sa rezist.
Si cu scoala merg foarte bine, am reusit sa ajung la Nationala, fiind si in clasa a 8. a, ceea ce ma bucura nespus, am note bune, ma inteleg cu toata lumea si chiar daca sunt si persoane pe care nu prea le simpatizes, le acord respectul cuvenit si vreau sa avem o frumoasa relatie de colegialitatehappy
As dori sa trec examenul si sa pot continua sa studiez design.ul industrial...astea.s obiectivele si o sa dau tot ce pot ca sa le indeplinescbig grin

| Cameliapantiru a răspuns (pentru KamaSutra):

Felicitari! Iti doresc mult succes la olimpiada, dar si la Evaluarea Nationala!
Si sper sa ti se implineasca toate visurile, sa ai o viata frumoasa si plina de satisfactii, pe toate planurile!
O zi faina in continuare!

| KamaSutra explică (pentru Cameliapantiru):

Multumesc,la fel!happy

| LaughingKarima a răspuns:

Dap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU. crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu necazurile lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns:

Da.

| Ralucaa69 a răspuns:

Da!