| caterink a întrebat:

Sunteti optimisti sau pesimisti?

14 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Pesimist.

| OnuOnulică a răspuns:

Mai mult pesimist.

| Doub a răspuns:

Pesimista..si. si optimista.Pff,nici eu nu stiu.

| Wøodenpints a răspuns:

Miserupist.

| Sociopat a răspuns:

Sunt bulangiu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nefericire, sunt putin pesimista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Realist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de situatie.

| AleexNC a răspuns:

Putin pesimist cand vine vorba de mine, dar daca vine vorba de ceva pentru o persoana apropiata sau importanta pentru mine, optimismul este la maxim pentru ea. Dar trebuie sa invatam sa gasim partea frumoasa in fiecare lucru si sa fim mai optimisti, pentru ca nu e bine sa fii pesimist si sper ca toti pesimistii vor deveni niste optimisti convinsi ca intr-un final va fi bine! puppy dog eyes

| angemon500 a răspuns:

Intre laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| dani2404 a răspuns:

Realist. Degeaba iti imaginezi lucruri care nu exista si dupa esti dezamagit.

| SerenaSmiley a răspuns:

Realista