| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti pro sau contra socializare virtuala cu niste anonimi? Argumente va rog

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea ai ce vorbi cu un anonim, daca nu stii nimic despre el, pur si simplu nu ai ce scrie dupa "salut".
In general sunt contra anonimatului, resping persoanele care au bariere in conversatii (nu-si arata identitatea). De exemplu, nu am mai raspuns unui numar privat, poate de vreo 10 ani.

1 răspuns:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cu anonimi? Contra! Măcar după un nickname de pe net să nu-l/o cunosc? Plus că poate fi bărbat și se dă drept femeie, sau femeie care se dă drept bărbat.