| AvalohAlyn a întrebat:

Sunteți PRO U.S.A(Statele Unite ale Americii) sau PRO Rusia?
De ce?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine e pro rusia asa fara niciun scop? Bine, sunt vreo 2 pe site aici. Pe unul nu il duce minte iar altul are ceva interese.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Impartial.
Nici Europa nu e un 'nimeni'. Mi-ar placea sa avem mai putine restrictii tampite, mai ales in materie de masini, cum este in SUA.
Rusii sunt pe treaba lor, dar niciodata un exemplu.

Răspuns utilizator avertizat
| ceafostodata a răspuns:

Nici unul. Rusii au istoria lor de crime si lucruri îngrozitoare, mai ales pe vremea bolșevicilor, si tara lor e un fel de dictatura nerecunoscuta.Statul rus e vai si amar de capul lui, nu degeaba rusii au o reputatie rea.Iar despre americani ce pot sa zic? dictatori si aia, nu prea departe de rusi.