| monicaaa17 a întrebat:

Sunteți romantici? Cum vedeți voi romantismul?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu sant, si nici nu accept ideea de a trai cu una alaturi de mine

| Sofer a răspuns:

Chiar nu am idee. Îmi voi întreba viitoarea iubita dacă sunt destul de romantic. rolling on the floor

| Dalmore a răspuns:

Nu mă consider romantică, deși îmi plac unele gesturi (plimbatul de mână, date-urile artsy, gătitul împreună). Nu-mi plac surprizele, mă enervează siropoșeniile și nu suport sa primesc flori sau să mi se scrie scrisori, poezii sau să mi se cânte la chitară. Mi se par niște copilării cu care nu mai am rabdare, nu prea m-au impresionat niciodată, dar acum mi se par grețoase. Îmi plac declarațiile, dacă au loc într-un moment mai vulnerabil, sincer și vine natural, dar să-mi vină cu hârtiuța... rolling on the floor și în public. Bleeeh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel da.