| monicaaa17 a întrebat:

Sunteți singuri sau intr-o relație?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Singur pana la moarte. Cand ajung in rai ii spun lu' dumnezeu sa-mi dea o nevasta frumoasa blonda cu care sa am fericire vesnica. Acolo nu exista inselat nici tradare minciuna.

| RAY a răspuns:

Singur,nu ai cu cine sa faci ceva serios, ipocrite, false si mint non stop, mai bine singur

| Mosotti a răspuns:

Singur, nu s-a nimerit o partenera compatibila ca lumea pana acum, si nu va aparea nici mai in colo. De enorm de multe ori ma simteam asa ciudat, parca nu aveam cai de comunicare, nu ma simteam comun cu persoanele cu care am incercat, tot de f multe ori se bloca discutia de tot, nu stiam ce sa mai zic, ca de fapt nu prea aveam subiecte comune, era total penibil! Ori eu doar pe panarama, prosteala si sex, nu fac o rel mai serioasa, ca nu merge asa, trebuie mai multe sa fie, ca la sex se poate rezolva oricum, nu e nev neaparat de o relatie sa ma incurce inutil daca nu e ca lumea.

| Mosotti a răspuns:

O sa-i zic ceva lui mgtow, degeaba se duce in rai la dumnezeu ca tocmai el ne-a facut asa rai, si pe femei la fel, sa nu poti gasi pe cineva serios, devotat, iubitor, asa ca aia e, a fost nesimtit acel dumnezeu, nu s-a gandit deloc la fericirea noastra.

Ma refer la cei multi care sunt asa, nu am zis ca toti barbatii si toate femeile sunt asa.
Ca daca vroia sa fie bine, asa cum nu-ti tradezi, vinzi copilul, asa nici partenerul nu l-ai fi tradat, vandut, inselat niciodata, si ramaneai cu el mereu, nu ar fi existat sa iti placa de altul sau alta odata ce v-ati fi cuplat.
Aia e. Nici in rai nu ne ducem adica la ala raul care ne-a furat posibilitatea sa fim bine, cand ajung in rai l-as bate de l-as rupe pe dumnezeu ala daca ar fi existat.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt disponibil pentru voi doamnelor, acum trebuie doar sa ma castigati laughing!

| Andreeush a răspuns:

I'm single happy

| SilentRain a răspuns:

Într-o relație cu singurătatea

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Cred că îți știu diagnosticul laughing da nu îmi permit să spun, vorbesc serios nu glumesc oricum e vorba de o deviere de comportament

| LPCTSTR a răspuns:

Singur, asa sunt mereu.

| gemeni6226 a răspuns:

Singura.

| oglindasultanului a răspuns:

Vesnic abandonata, uitata, ratacita, confuza... etc

| FreddieM a răspuns:

Cauti partener?
Atentie ce intrebari pui, au sarit toti ca lupii la miel. laughing)
Pace si noapte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur draga monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o relație complicată cu lumea.