| nellyneliana a întrebat:

Sunteti superstitiosi? Daca da in ce superstitii credeti?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu.Nu cred in superstitii.Credeam inainte cand eram mai micutahee heeAcum nu mai cred.

| lia a răspuns:

Nu sunt superstitioasa. Ma gandesc ca daca las niste amarate de superstitii sa ma influenteze, inseamna ca sunt usor influentabila si in rest.
Asa ca, ma tin tare si refuz sa cred in ele! laughing

| SweetCandy a răspuns:

Da sunt... pot sa sp ffff superstitionista, ...si nu e deloc bine...
da ce sa-i faci fiecare q pandaliile lui...laughing

| hândel a răspuns:

Daaa, evit sa ma pun pe closet la ore fixe. Nu de alta, dar nu iese oricat m-as screme. laughing

| inna a răspuns:

Da, doar la faza cu ziua 13, 13 ceasuri rele :-ss. laughing

Dubios cand nu-mi dau seama ca e 13 nu se intampla nimic rau, a doua zi constat ca a fost 13 si ma gandesc daca chiar mi s-a intamplat ceva rau laughing

| JackieSue a răspuns:

Nu sunt decisa daca cred in superstitii sau nu.Sunt cam confuza...presupun ca nuthinking

| Ben. a răspuns:

Nu.

| cutza a răspuns:

Da, un piculet, mai ales chestia asta cu ora fixa...

| Lary a răspuns:

Cred in toate superstitiile pe care mi le baga mama in caplaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În general nu, dar mai sunt și coincidențe!?!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in cea cu spartul oglinzii...restul sunt can-can.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu sunt superstitioasa. Trec linistita pe sub orice scara, sparg oglinzi daca trebuie...laughing Nu am probleme cu pisicile negre...Mai sunt? happy
Lasang gluma la o parte, nu sunt superstitioasa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ma intorc din drum daca am uitat ceva acasa... daca ma uit la ceas, din intamplare, si e ora fixa, inseamna ca ma iubeste gagicu' oricum, cand e cu mine si e ora fixa, e musai sa ne pupam big grin asa nu ne vom desparti niciodatabatting eyelashes