| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti viciosi? Ce vicii aveti?

Răspuns Câştigător
| MariuZ a răspuns:

Smoking, driving fast and smart women happy

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, mai intai, fumatul. Iar pe locul doi, cititul. Ca las orice deoparte pentru o carte buna.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vorba unuia: "Sunt om si nimic din ce-i omenesc nu-mi este strain!"
Dar de ce esti asa curioasa, vrei cumva sa faci comparatie cu tine?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Puteai sa spui de la inceput ca intrebarea este pentru o cercetare si atunci ma limitam sa-ti raspund ca sunt fumator.
Numai bine!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sexul, tigarile ceva mai rar.

| darrio2007 a răspuns:

Fumez. 1 pachet pe zi.

| Hombre a răspuns:

Fumatul. Dar tu?

| Hombre a răspuns:

@Dmonik si la mine a fost "pasiune" dar acum este o patima de care nu stiu cum sa scap.Mama ei de patima.

| Klara a răspuns:

Fumatul asta... sad

| Anca a răspuns:

N.am nici un viciu si nºam avut niciodata.
Ma bucur ca nu-s o persoana pe care o pot conduce tigarile, alcoolul sau alte asemenea.
Am fumat de cateva ori, de plictiseala, dar n-am reusit sa ma tin laughing)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt "asa" curioasa, ci doar curioasa! Da, gandesc comparativ!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La intrebarea asta verific varsta la deces a romanilor pe un esantion nesemnificativ.
Am ajuns sa-mi argumentez intrebarile, eu stiam ca se justifica raspunsurile mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... berea intra la vicii? Ca nu exagerez si daca nu, atunci punem si whisky-ul ca nici cu ala nu exagerezhee hee aaaaa... restul nu se spune tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu fumez, dar la mine fumatul e pasiunehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1/ Fara indoiala.
2/ Nu-mi este la-ndemana sa ofer, aici si acum, o lista... fie ea chiar neexhaustiva.