| AnonimMareMareMare a întrebat:

Superbet am inteles ca iti ofera un bonus pana la 500 de lei, cum poti lua acel bonus? Ce iti trebuie? Cont insemnand poza la buletin si nr de telefon obligatoriu?

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Ca sa stii pe viitor, cam toate bonusurile astea sunt mari tepe, in cazul in care nu esti sigur ca vei castiga garantat sunt strategii sa te stoarca pe tine de bani.
Inainte de a fi incantat citeste bine termenii si conditiile acelui bonus, cel putin in Romania, pentru a putea sa scoti la final acei bani trebuie sa ii rulezi de un anumit numar de ori (nu mai stiu de cate ori pentru ca nici nu ma mai uit la bonusuri). Adica pe scurt, un exemplu: daca bagi in cont 100 RON si primesti tot 100 RON bonus, ca sa poti scoate banii trebuie sa rulezi bonusul de 100RON de 5 ori ( cred ca sunt optimist si in realitate numarul de rulaj e mult mai mare), asta inseamna ca trebuie sa rulezi in joc 500RON, daca nu ai o formula sigura sau magica lucrul asta e greu de facut (nu imposibil, dar nu reuseste oricine).Asa ca mai bine joca banii tai fara bonusuri si ii poti scoate oricand( daca nu ma insel uneori iti blocheaza si cei 100 RON bagati de tine) oricum e o schema si nu e in avantajul tau.