| anonim_4396 a întrebat:

Tata se bucură că guvernul grindeanu si dragnea taie tichetele de masa el este pesedist deci nu glumesc vorbesc serios.Voi ce păreri aveti

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

E vorba de bugetari doar, si n-a taiat nimic, doar amana. Daca a promis opusul, ma bucur si eu, astfel oamenii o sa fie foarte dezamagiti, ceea ce vreau. Sa urasca psd-ul.

| syd a răspuns:

Ma bucur si eu

| forlucky a răspuns:

Tatal tau nu stie ca sute de oameni depind de tichetele de masa

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru forlucky):

Sute de mii sau milioane de oameni.Nu știe că are suflet de pesedisti!