| Superior a întrebat:

Te faci de ras daca conduci o tricicleta? E mai usor de condus decat o bicicleta?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ar fi oarecum amuzant căci acele roți de la tricicletă sunt ajutătoare pentru copii ca să se obișnuiască mai ușor cu mersul pe bicicletă mai târziu. Tu poți face ce vrei. Eu m-aș amuza dar nu aș avea de ce să comentez sau ceva. Nici nu știu dacă există triciclete care să nu fie pentru copii. Eu o singură dată am reușit să merg cu bicicleta. Nici nu m-am străduit și nu cred că m-aș urca în momentul ăsta pe una decât dacă am pe cineva apropiat care să vrea să se plimbe și să aibă răbdare cu mine să învăț, să mă obișnuiesc să merg. Nu prea am putut eu în general să îmi țin echilibrul dar pe atunci eram mai mic. De mulți ani nu m-am mai urcat pe o bicicletă.

| Superior explică (pentru T0T):

Eu am fost intr-un parc acum 2 saptamani unde am inchiriat o bicicleta si am invatat sa-mi tin echilibru cu ea dar am cazut la unele cotituri. Totul a durat 3-4 ore happy Totusi mi-e frica sa dau cotituri cu ea si sa merg ca nu ma pot feri cumsecade daca intru in cineva...

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Superior):

Nu-i bai sa cazi de pe bicicleta. Crezi ca e imposibil sa cazi de pe o trotineta care merge drept? Eu am facut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. da, e mai usor.

Răspuns utilizator avertizat
| Teffan a răspuns:

Tricicleta si al treilea ochi.

Tot vorbeam de chestiile astea acum 3 minute pe o comunitate de socializare.

| mazaroi a răspuns:

Oameni rad daca porti un tricou roz, dar daca ai tricicleta si te injura.Mai simplu e sa conduci o bicicleta decat tricicleta.