| Joker3134 a întrebat:

Te poti angaja in domeniul It fara cursuri?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista programatori buni, cei carora le place si fac o facultate.
exista programatori straluciti cei care nu mai au nevoie nici de facultate nici de cursuri pentru ca au o intelegere nativa pentru treaba asta
exista programatori mediocri cei care prind niste chestii pe la ceva cursuri da nu isi dau interesul
si exista programatori submediocri care cred ca dupa 3 tutoriale sunt profi. fara niciun curs nimic.