| anonim_4396 a întrebat:

Te uraste cineva? De ce?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Teoretic da, practic nu. Au existat și continuă să existe persoane care au găsit de cuviință că antipatia pentru modul meu de a fi nu îi mai încape așa că au dat pe afară cu lături. Dar eu reprezint doar modul lor de reprezentare al lumii înconjurătoare. Dacă nu eram eu, era un altul obiectul urii lor. Dacă ar fi singuri într-o cameră ar urî mocheta că nu are comandă vocală de schimbare a culorii sau sticla de bere că nu se reumple după ce se golește.

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Așa e.

44 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,sunt cateva persoane aici pe TPU care ma urasc fara sa le fi jignit eu vreodata, pur simplu sunt persoane frustate, complexate care trebuie sa se descarce si ei undeva asa ca aleg un site virtual, cum real nu vor fi consecinte e usor sa jignesti pe cineva, lipsa educatiei, a bunului simt cred ca este si cauza

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Repet, cum i/am zis si lui Death mai sus, nu cred ca e ura si mai mult nu te plac.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu simt ura din partea lor nu ca nu ma plac, ura este un proces activ, a nu placea pe cineva este un proces pasiv, dar repet nu ma mir, daca spun ceva sunt rasist

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

"daca spun ceva sunt rasist" Spune acum nu ma tine in suspans... Sau macar in felicitare ca mor de curiozitate laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa cand ajung in München isi trimit, momentan sunt in Romania, Timisoara nu pot

| Drimmero a răspuns:

Nu pot ajunge la nivelul meu de inteligenta, iar de ciuda isi baga unghia in gat si ma renega, ce sa le fac,, aia slabi o iau la vale mereu.

| Nemessys a răspuns:

De urat, nu chiar, doar ca multa lume nu ma suporta si eu nu inteleg DE CE! Ca doar eu nu am nimic cu ei si ii las sa-si vada de treaba lor. Insa cand au sansa sa-mi faca ceva care sa ma afecteze intr-un mod negativ, iti dai seama ca nu profita de ea. happy

| justanotheruser99 a răspuns:

Posibil, dar chiar nu stiu de ce, adica sunt adorabila, puppy dog eyes uneori...

| GoldenZenith a răspuns:

Da sad
Nu este obligatoriu sa mă placă/iubească toată lumea, nici nu îmi doresc.

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Mi/ai raspuns doar la prima intrebare, nu si a 2. Astept raspuns

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Las sys ca eu te iubesc, ura lor nu se compara cu iubirea mea fata de tine

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am de unde să știu motivele pentru care nu sunt plăcută. Și, ca sa îți zic și un secret, nici nu mă interesează! laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ce draguuut :*

| syd2 a răspuns:

Probabil da, deoarece eu is eu.

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Asta nu e motiv. trebuie sa fii intr.un anumit fel sa te urasca cineva. Prea frumos/urat, prea prost/inteligent etc etc.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Is prea de tot. laughing

| CleanHeart a răspuns:

Cineva? Ma urasc multe persoane
Dar eu sunt nepasatoare si fericita!
Good live
O seara frumoasa

| syd a răspuns:

N-are cine

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Eu

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata, m-am sinucis. acum opreste-te.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La ce nume ai tot te confund cu coNquina acum

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Așa se întâmplă când te uiți cu un ochi.

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Nu e suficient

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și vezi că-s două nume total diferite

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hahahaha, NEamuzant.o

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Incep cu "con"? Atunci sunt la fel...

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Fie, poti pastra si cartusul. cu tot pretentiile voastre de

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Pretenții deee? Ce fel de pretenții?

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

De clepsidra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi oameni, deoarece societatea nu accepta sa fii diferit. Dar cui ii pasa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.
Ma uraste cineva.
Pentru ca sunt o persoana independenta.
Pentru ca ei considera ca eu nu merit sa-mi fie atat de bine.
Pentru ca ne-am certat si desi a trecut mult timp si ne-am impacat unii oameni iarta greu(sau niciodata).

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Da, pentru ca nu pot ajunge la nivelul meu.

| Yasmin875 a răspuns:

Multe persoane mă urăsc deoarece cred că sufăr de băgare de seamă și nu mă suportă.Nu poți să fii pe aceeași lungime de undă cu toată lumea.sad

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu aș putea să număr laughing

Vorba aia, dacă nu te urăște nimeni, nu faci ceva bine.
Multe persoane mă urăsc din cauza felului meu de a fi.
Sau multe persoane care mă urăsc presupun că sunt cele care cred că rock-ul e satanist, iar dacă te îmbraci doar în negru, ai tricouri cu trupe, porți inele, bocanci și ai vreun piercing ești adept al ritualilor satanice. Mda, bănuiesc că și astea intră în categoria asta

Apoi mai sunt și oamenii geloși, frustrați
People are so shitty, holy

| anonim_4396 explică (pentru DeathOfDreams):

Eu cred ca multi nu fac diferenta intre ura si a nu placea. Nu cred, sunt sigur ca foarte multi nu ma plac ( mai ales aici pe site ) dar nu cred ca e cineva care chiar ma uraste. Cred ca asa e si la tine. Sau poate gresesc, naiba stie.

| Teffan a răspuns:

Probabil Voineag.

| AndreiWeisz a răspuns:

Aici pe site e una care vad ca nu ma place, oriunde postez vine si ea cu ceva bullshit laughing In realitate, nu prea, cine nu ma place, ma ignora de obicei.

| RAY a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Poate te iubeste in secret, esti crush ul ei man

| Kiwibibilă a răspuns:

Toata lumea. Cica sunt enervanta.

| anonim_4396 explică (pentru Kiwibibilă):

Te referi aici pe site sau in viata reala?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru anonim_4396):

In viata reala.

| anonim_4396 explică (pentru Kiwibibilă):

Pai ce motiv ar avea sa te urasca?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru anonim_4396):

Fac ceva neobisnuit. Gandesc.