| FOXYluns a întrebat:

Ti-ar placea cariera de Youtuber?

Răspuns Câştigător
| ThyDoom a răspuns:

Ar fi mai mult un hobby, nu o carieră.
Și da, mi-ar plăcea, însă doar pe partea de gaming. Adică fără cântat țigănește și expunerea prostiei ca apoi să mă vadă toată lumea.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In Romania nu poti sa faci nimic. Aia din SUA de exemplu daca au vreo 100.000 abonati si vreo 50.000 de vizualizari la fiecare clip (nu e imposibil sa le obtii) castiga foarte multi bani si numai din vizualizari. La noi astia care au trecut de milion abia daca se ridica la acele castiguri.

| Raven a răspuns:

Aș prefera să fiu un blogger de succes, mă exprim mai bine în scris decât verbal.

| Andreeush a răspuns:

Asta nu e o carieră.

| HadesSs a răspuns:

Nu e o cariera...as zice ca e un hobby laughing

| CdeMetal a răspuns:

Nu cred ca e o cariera.
Nu mi-ar placea, nu as avea despre ce sa postez.