| dana12848 a întrebat:

Ti e frica de moarte?

21 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Nu. Face parte din "ciclul natural".

| AFR81 a răspuns:

In acest moment, da. Cu trecerea varstei, se cam "stinge" aceasta frica. La batranete devine aproape inexistenta.

| OldSoul a răspuns:

De moartea mea, nu, de moartea altora, poate dar in general tot nu.

| RainmakerX a răspuns:

Nu,mi-e frica doar de lucrurile de la care poate sa apara. (obiecte ascutite, caini maidanezi...)

| KillMePlease a răspuns:

într-un fel nu, însă în alt fel da

| KamaSutra a răspuns:

Nu

| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de ce mi-ar fi frica, pe toti ne asteapta asta.

| dana12848 explică (pentru anonim_4396):

In ori ce moment...te poate astepta.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam da. E nasol sa stii ca nu vei mai exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, chiar o aștept cu nerăbdare.

| Daniellllll1 a răspuns:

Nu

| BlitzLikeXd a răspuns:

Poate la unii la atii pe neasteptate

| Rainmaker a răspuns:

Buna dana!
De ce ti-e frica, de-aia nu scapi. Oricum, cred ca este destul de bine si pe lumea "cealalta". Daca n-ar fi fost, tot se gasea careva in decursul atator mii de ani sa se intoarca si sa ne povesteasca cam cum ar fi. Concluzionand, nu-mi este frica.

| dana12848 explică (pentru Rainmaker):

laughing) ...ai o imaginatie bogata

| Kettolix a răspuns:

Nu. Exist, nu exist tot una. Eu nu-s de aia farte religioasa si nu sunt prea sigura in legatura cu Raiul. Dar mor, nu mor tot plec peste 2 an in Brasov. Viata nu are sens fara Alba Iulia :\. Deci nu. poate o sa-mi cunosc bunica daca mor.

| Jolenne a răspuns:

Nu cred. Până la urmă toţi ajungem acolo. Deci ce rost are să trăiesc cu această teamă, dacă ştiu că într-o bună zi se va întâmpla oricum?

| Ayakawelwel a răspuns:

Nu,oricum pana la urma va veni... vrei nu vrei, papa viata happy