| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ti-e frica sa calatoresti cu avionul?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Omul nu este facut sa zboare.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| T0T a răspuns:

Îmi amintesc de desenele și filmele alea cu monstrul de pe aripa avionului laughing Văd că ai decis ca cel mai bun răspuns să fie acela, dar oare te gândești că omul este făcut să fie limitat? Tindem spre epoca de piatră sau spre o epocă a posibilităților?

| Florentina9210 a răspuns:

Nope. Imi place sa calatoresc cu avionul.
Imi place la inaltime, mi-as dori ca pe viitor sa pot escalada si un munte.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu am calatorit cu avionul niciodata deci nu am cum sa stiu cum e sa calatoresti cu unul.

| Krixxus a răspuns:

Daca o pasare poate zbura..de ce sa nu incerc si eu

| ksaoswh a răspuns:

Nu.