| Daniel_Marius_1997_lCdN a întrebat:

Ti s-a intamplat vreo data sa fii stresat/a ca nu te-ai nascut in alta parte? sad
Sa incepi poate sa plangi. Nu stiu. Mie tot mi se intampla sa-mi zic de ce oare m-am nascut aici.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Dacă ai o fire luptătoare, ești ambițios și harnic, eu zic că poți alege singur, unde vrei să trăiești. Nu trebuie să te naști într-un loc, ca să sfârșești tot acolo.
Să știi că întrebarea ta îmi amintește de o glumă, care se făcea cândva pe internet: http://imgur.com/a/IYuDhsz

| Hammurabi a răspuns:

M-am născut în altă parte. laughing

| Justme1997 a răspuns:

Nu. Este um motiv stupid sa plangi, puteai sa te nasti mult mai rau, in locuri atat de sărace ca te bucuri la o pâine ca la un iphone

| StupidOgre a răspuns:

Ala sunt eu toata ziua numai intrebarea asta imi pun