| marilux a întrebat:

Știe cineva cât costă piercing urile în nipples?
Și voi, băieții, ce părere aveți de ele?

4 răspunsuri:
| SimonaBubu a răspuns:

Depinde din ce sunt făcuți ei. Daca sunt din otel inoxidabil vreo 50 lei, aur vreo 3 milioane și cel din tinichea vreo 10, 70 de lei.Nu sunt băiat, dar sunt faine.

| Jus7t a răspuns:

Mi le-aș pune și eu în Dick să ciocnim piercing-uri de revelion...zic în general, nu cu tine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde si de material. Probabil intr 50-100 RON, in mare.

Ca baiat, imi par o prostie si o absurditate ^_^

| Boblobobonti a răspuns:

Nu costa foarte mult. Probabil 100 lei de fiecare. Presupun că vrei și în stânga și în dreapta happy.
Ca băiat, am o părere bună. Sunt drăguțe, subtile, se vad superb printr-un tricou sau printr-o bustiera. Sii, nu cred că încurcă cu nimic. Daca îți dorești, merita sa îți faci.