| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tie iti pasa de reputatia ta? iti pasa de felul in care esti cunoscut de catre societate?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte mult,imi iau oglinda dupa mine sa ma vad in ea, nu ma interseaza de societatea din Romania sincer, oamenii lipsiti de cultura, bun simt, civilizatie, barfitori, uraciosi majoritatea

| minrest a răspuns:

Ai fost la shaormerie? Aaaa... Pardon, ai fost la serviciu?

| Mayhem666 a răspuns:

Reputatie? Ha! Ce reputatie? Pentru mine conteaza sa imi placa mie de mine, nu altora. Societatea ma poate vedea in diferite feluri, dar doar eu ma pot vedea asa cum sunt.

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

AnimeLover,lasa nebunia si spune-mi si mie un anime ca HABAR am la ce sa ma mai uit.
laughing
Stiu ca ai o groaza, dar da-mi unul care ti-a placut super tare, recent de exemplu, ca sa-ti amintesti.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Pai ar fi Death Parade, i-am dat nota 10 dupa mult timp dupa ce nu am mai dat 10 la un anime, ala chiar mi-a placut. De asemenea poti sa te uiti la Code Geass ambele sezoane. Akame ga Kill, o sa incepi sa plangi dupa episoadul 19-20 pana la final, in rest actiunea e faina. Poti sa incerci si Angel Beats si poti de asemenea sa incerci Btooom. Mentionez ca toate anime-urile de sus le-am evaluat cu nota 10, pentru ca mi-au placut mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

De asemenea, poti sa incerci si Re:Zero, Shinsekai yori si ReLIFE, sunt super toate trei si au o poveste foarte interesanta si captivanta.

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Mersi!

La akame ga kill nu plâng, pentru ca stiu ca mor toți.
Mi-a spoilarit un nenorocit akame ga kill. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Nu mor toti, mai ramane Akame si inca o fata.

| ShaOfHatred a răspuns:

Oricui ii pasa catusi de putin de ce crede lumea despre el/ea. Deoarece viata noastra este direct influentata de cum ne vede societatea.

| Scarbo a răspuns:

Nu prea, da nici nu incerc sa schimb asta, am altele pe cap.

| ambicio a răspuns:

Acționez în funcție de sentimentele mele dacă cuiva nu-i convine, nu are decât. Cea mai importantă sunt eu, ceilalți nu contează și oricum nimănui nu-i pasă.

| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns:

Îmi pasa de mine. Daca eu simt ca fac ceva bun, ceva care ma face fericit atunci nu îmi pasa ce părere au ceilalti despre mine. Dar tu?