| Pichakchiu a întrebat:

Timp de o lună mi-a trimis mesaje frumoase, imi spunea ca ma place, ca ar vrea ca eu să fiu iubita lui, acum a dispărut! Nu-mi mai scrie. M-a făcut să mă atașez de el, iar după a dispărut. E mai mare ca mine cu 7 ani, eu sunt minora, nu ca as vrea relatie de acum, dar totusi, ma simt melancolica fiindcă m-a uitat. Dacă m-ar placea cu adevarat, mi-ar fi trimis mesaj, nu? Sau poate e din cauza orgoliului? Ce e ala orgoliu, ego? Niciodată nu am înțeles. Ieri seara i-am scris eu, ca tot asa nu mă bagă în seamă si a zis să îmi intreb prietenii si cam atat. Nu ii mai place de mine? Il vad activ și aștept mesajul lui cu nerăbdare, dar nu ar mai trebui să îi răspund! Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| SociopatuI a răspuns:

Iubito, cum sa-ti spun eu...
Nu te-a vrut nicio secunda ca iubita pentru o relatie lunga si sincera. A vrut decat prospatura pentru placerile lui sexuale. Probabil si-a gasit victima in alta parte si te-a lasat. Da-i block sa fi sigura ca nu revine.

| Pichakchiu explică (pentru SociopatuI):

Da! Mulțumesc frumos!

| M1989 a răspuns:

Posibil sa aiba pe alta, o persoana daca iubeste s au tine la o alta persoana nu sta nepasator.