| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Știu că e prea târziu să vin cu întrebarea asta.
De ce ai votat-o pe Dăncilă? Oricare dintre cei 2000000 de români care a făcut-o, dă-mi un motiv sau mai multe!

13 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu am votat, că nu am avut pe cine alege. Iar doamna Dăncilă la cat de este incultă și analfabetă va duce țara și mai mult în impas. Nu da ea comenzi țării, ci funcțiile de lângă ea vor face praf, doar e PSD-o alta forma de comunism.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa, spune-le tu lor...

| Mosotti a răspuns:

Din prostie, au pus botul ca au dat ceva la pensii si salarii dar nu au realizat ca nivelul de trai a scazut pentru ca preturile au crescut mai mult decat maririle, niste tampiti. Daca mai trecea un an, nu mai puteam trai, ce ma bucur ca a cazut si guvernul ala PSD-ist.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Din prostie, din interes - membri de partid, spalati pe creier de latrina 3...

| minrest a răspuns:

Eu l-am votat pe Iohannis, iar peste cateva zile il voi vota din nou, DAR, tu crezi ca nu ar avea nimeni motive sa o voteze pe Dancila? Nu e cam exagerat sa crezi asta? 1. Pentru ca e candidatul PSD, iar orice votant consecvent PSD o va vota. 2. Pentru ca toti o acuza ca e proasta, desi are inteligenta medie a politicianului roman. 3. Pentru ca partidul ei a dat bani unor categorii de salariati, iar acestia au acum motive sa isi protejeze castigul.

| sofisis a răspuns:

Pentru ca fiecare partid are sustinatori si pentru ca e normal sa aiba si ea alegatorii ei.

| alina2k18 a răspuns:

Am votat-o pentru ca e regina reginelor, EA E SEFA SEFELORwinking

| minrest a răspuns (pentru alina2k18):

Si e sefa la bani. Sa nu uitam asta.

| StrongHeart a răspuns:

Am fumat prea mult PCP si am crezut ca e o sfanta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca e o doamna eleganta, culta, cu un proiect concret de tara

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaaaaaaaaaaa, iubirea vietii tale ca pesedist infocat
si oricum e urata cu spume ORICE AI SPUNE. chiar daca PRIN ABSURD ar fi adevarat ce zici tu!
am cosmaruri dupa ce ii vad fata
deci, succes cu iubirea vietii

iar daca e asa de culta de ce FACE GAFE PE BANDA in direct si mai rau, in fata demnitarilor straini?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt zombi spalati pe creier de Latrina3 si toata MafiaMedia. Singurul raspuns sincer pe care ti l-ar putea da un votant al analfabetei e: "sunt prost si sarac si vreau sa raman asa".
22% din poporul roman e format din retardati, asta e, n-avem ce face in privinta lor.
Ce putem face, insa, este sa ne mobilizam, sa iesim masiv la vot, pentru #RomaniaNormalawinking