| keeponbreathin a întrebat:

Știu că nu este cel mai potrivit loc, dar am nevoie urgentă de ajutor! Aș vrea să știu dacă este cineva disponibil să mă ajute și pe mine la fizică. Sunt clasa 9 și nu prea înțeleg. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Am fost destul de bună în liceu la fizică(am terminat mate-info, deci am făcut destul de multă) și m-am descurcat destul de bine și semestrul ăsta (sunt la Calculatoare, deci facem destulă fizică și aici).

Te pot ajuta dacă ai niște întrebări particulare, dar cel mai bine ar fi să întrebi pe cineva din clasa a ta bun la fizică, sau eventual prieteni care se descurcă relativ bine. De multe ori înțelegi mai bine de la colegi sau așa, decât de la profesori.
Dar comparativ cu ajutorul în mediul virtual(cum te-aș putea ajuta eu) cel mai bine ar fi să faci cu cineva care poate fi fizic lângă tine.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai ce nu înțelegi?

| keeponbreathin explică (pentru Catrice):

Problemele, în general.

| Catrice a răspuns (pentru keeponbreathin):

Ma refeream la ce capitole ca nu știu ce ai făcut de la începutul anului și pana acum.

| Andreeush a răspuns:

De ce nu ceri ajutor la școală?
Profesorul de fizică la ce mai e bun dacă nu le explică elevilor?