| Meme10Meme a întrebat:

Toata lumea stie cum a murit Mussolini. Spanzurat de niste comunisti. Acum,de ce invingatorii au preferat sa-l omoare in loc sa-l tina in viata? Adica puteau sa afle lucruri importante de la el... In schimb, l-au omorat.
Oare voiau marile puteri sa ascunda ceva? Acest lucru poate sa fie discutat si la cazul executiei lui Ceausescu. La fel si la cazul executiei lui Antonescu. Oare invingatorii vor sa ascunda ceva? Ce credeti?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,toți ăștia au descoperit piatra filosofalăhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lucruri importante sa afle? Italienii l-au inchis inca din 1943, noroc cu Hitler care l-a salvat.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Din cate stiu Hitler l-o ajutat sa faca o republica marioneta.

| rapandula a răspuns:

Ghinionul lui, Hitler a fugit in Argentina. ≈)))))

| Meme10Meme explică (pentru rapandula):

Da,si inca traieste xDDDD

| rapandula a răspuns (pentru Meme10Meme):

Eeee, nici atat.