| Mihhai199898 a întrebat:

Tocmai am incheiat o relatie de 3 ani si 3 luni si am nevoie de o persoana cu care sa vorbesc si care sa ma asculte...

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Inteleg ca iti este foarte greu dar stai calm va trece,nu poti sa stai sa plangi toata viata dupa o fata, pai daca relatia nu a mai mers intre voi trebuia sa se termine, ce, ai fi preferat sa traiesti intr-o minciuna? e mai bine asa.
Uite daca fosta ta o sa vrea o a doua sansa de la tine inseamna ca merita sa fii cu ea si sa o ierti dar daca nu este asa si nu mai vrea sa auda de tine inseamna ca nu are rost sa plangi dupa ea.
Fete sunt multe, o sa gasesti tu pe altcineva oceanul e plin de pesti dar zic ca mai intai trebuie sa iei o pauza de la fete vreo 2-3 zile sa iti limpezesti gandurile si apoi sa incerci sa iti faci o relatie cu altcineva, da stiu ca e greu sa dai cu piciorul intr-o relatie ca a ta dar trebuie sa lasi trecutul in spate si sa te concentrezi pe prezent.
Daca vrei mai mult sprijim nu uita ca familia e cea mai importanta si numai ea te poate ajuta in astfel de situatii mai mult.
Tine minte ce am vorbit.
Bafta!

| ambicio a răspuns:

Eu te pot ajuta. Dă-mi un mesaj să putem lua legătura.

| Mihhai199898 explică (pentru ambicio):

Buna. mersi de raspuns. putem vorbi in chat sau ceva? scuze sunt nou aici si nu prea stiu cum putem comunica.