| Catrice a întrebat:

Tocmai am primit 10 notificări de la Facebook cum ca 'X/Y/Z/Dhudg' a fost in direct.

Problema e ca eu nu am nici o legătură cu aia, nu ii cunosc, nu i-am văzut în viata mea, nu ii am la prieteni, nu avem nimic în comun. M-am uitat rapid pe profilurile lor și nici măcar nu facem parte din aceleași grupuri.

Cum pot sa scap de genul asta de notificări?! Unul din ei nici măcar nu era de pe continent, darămite România rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Solutia? Sterge-ti Facebook-u!

| Catrice explică (pentru Drimmero):

Am contul de insta conectat cu Facebook sad
Oricum la cat de des folosesc Facebook, e ca și inexistent laughing

| Blueberry8 a răspuns:

Dai pe notificare si selectezi ca nu vrei sa mai primesti notificari. Poate ii urmaresti tongue.

| Catrice explică (pentru Blueberry8):

N-am cum sa urmăresc niște tipi care pun totul pe privat rolling on the floor
Plus ca nu urmăresc persoane, am 'șters' și prieteni de la urmăriri.

| Blueberry8 a răspuns (pentru Catrice):

Oricum Facebook`ul a luat`o razna in ultimul timp. laughing

| Arrakis a răspuns:

Pai mai toata lumea are contul de Instagram conectat cu ala de Facebook, dar tot nu are legatura cu ce intampini tu.
Sincer, nu face atata caz. Intri manual pe fiecare notificare si o dezactivezi pentru respectivul. Vreo 10...nu e un numar mare, e timp destulwinking
In rest, crede-ma ca pe FB nu vei avea vreodata liniste deplina, indiferent de cum il folosesti. E unealta diavolului. laughing