| Iuliix a întrebat:

Tocmai imi fac un cont pe IMVU. Cand ajung la "account registration" imi zice "Please correct the following errors: IMVU was unable to process your request". Ams scris acel cod corect, am completat toate casutele. De ce nu merge?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de abia la inceput si imi aleg avatarul apoi numele si dau register sau ma rogg si toate date sunt ok adica numele dar d fiecare data ma intorc la aceeasi pagina cine poate sa ma ajute uitati id meu little_angel_just_4you55winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca odata si mie mi-a dat acasii eroare am inchis si am deschis din nou pagina si a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti sa umbli pentru ca iti trebuie o fata care a mai jucat ca sa-ti spunaconfused:d:drolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, nici mie nu-mi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scieti varsta mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si mie mi se intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu poti folosi id de mai multe ori, ori a fost o eroare de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel! innebunesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma cum draeaqu imi fac cont?crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine e la fel

| JaSsmine a răspuns:

Probabil varsta e prea mica rolling on the floor

| Daniel_4313 a răspuns:

Trebuie sa nu folosesti acelasi id de mai multe ori. Dar daca nu-ti merge nici asa este probabil o eroare de la ei