| anonim_4396 a întrebat:

Top 5 seriale comedie. Voua care va plac? Nu conteaza de cand sunt.

1 răspuns:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Mie imi placea foarte mult serialul ala rusesc ''Cine este seful''.laughing
Sa zicem ca ar mai fi ''Familia Addams'' pentru ca avea cate putin din fiecare(comedie, suspans, groaza, romance)
De asemenea si ''Stand up caffe'' de pe HBO.Nu e chiar un serial, e mai mult o emisiune, dar e destul de amuzanta.

Si cam atat imi vin in minte acumlaughing. Sa zicem ca ar fi un top 3.laughing