| anonim_4396 a întrebat:

Tot vorbeam cu "got milk?" de absenta, m/am gandit, daca a/ti lipsi (exemplu un an ) de pe site, credeti ca ar nota cineva asta? De ce da/nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica sa-mi simta cineva lipsa? Neah, sunt cantitate neglijabila.

50 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu, nu ti-ar simti nimeni lipsa. Dar cand vei reveni, vei fi tratat ca unul nou.

| Freya1 a răspuns:

Daaa...Am eu niste "prieteni" pe aici care nu contenesc din a ma face feminista nebuna bla bla si cred ca daca nu m-as mai certa cu ei o perioada ar simti ca lipsesc ca daca nu sunt eu nu are cine sa ii mai bage in seama.
Si evident la Ray stiu ca i-as lipsi big grin

| whatevernvm a răspuns:

Idk, mi-ai simțit lipsa cât am dispărut?

| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde,unii au anumite "cunostinte" virtuale si probabil le-ar simti lipsa.
Pentru altii nu ar fi ceva notabil, poate nici nu au vazut persoana care al lipsi si nici tagente cu ea nu au avut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Eu intrebam de voi. Stiu deja raspunsul daca imi este adresata mie intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Stii mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ca ar observa cineva.Nu cred insa ca i-ar si pasa.

| Kaℓi a răspuns:

La revenirea dupa prima mea pauza mai lunga de TPU am gasit multe mesaje ingrijorate de la prietenii mei de aici... de ce "da", nu stiu, n-am fost niciodata foarte activa, insa am stabilit conexiuni cu cateva persoane, exact persoanele de care imi e si mi-e dor, cand lipsesc happy Ceilalti probabil nu au remarcat ca sunt in pauza.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu

| RAY a răspuns:

Da,dumnezeu,iisus,afrodita toti zeii(am fani divini ), daca ar disparea atei de pe TPU ar disparea categoria religia si dumnezeu ar fi linistit, se putea odini in pace da asa cu atei astia rai nu poate, duminica isi ia si el zi de odihna, probabil ca cei din lista mea de frindes ar observa https://www.tpu.ro/prieteni-tab si ar incepe sa joace ruleta ruseasca sau sa r ruga la dumnezeu sa ma intorc pe TPU, si cei din lista ignor ar fi fericiti in sf au scapat de un dracusor, numai vorbesc de fetele care vor ramane vesnic virgine din cauza asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil singurii care ați nota ai fi tu şi Ray.
Dacă nici măcar voi, nu mai zic nimic laughing.E bine măcar că nu am nici un fel de aşteptări de la nimeni cu nimic.Sunt realistă, mai mult intru pentru sportul de a răsp. la întrebări şi eventual dacă sunt şi de ajutor răspunsurile alea e perfect.Am mai lipsit de aici. Ultima oară cam vreo 7 luni.Aşa am făcut mereu.Am intrat câte 6-7 luni după am lipsit la fel de mult şi din nou de la capăt (cu alt cont).
P.s. îți scriu mai târziu la întrebarea aia, când ajung acasă.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Desigur surioara

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Mie mi-a fost dor de tine iubire, https://www.youtube.com/watch?v=Ejm6S593dsI
mai ales noaptea

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din aia 12 oameni care ii ai la "prieteni", nici macar la unu nu i/ar pasa?

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ti-am lipsit aw

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu.Mai degraba le-ar pasa la unii pe care nu îi am la prieteni.Nici macar nu stiu pe cine am la prietenilaughing

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Da normal ca da iubirea

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Mai degraba le-ar pasa la unii pe care nu îi am la prieteni" Ai pe cineva specific in minte sau ai spus la hoha?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe.cineva specific.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

I/auzi, idile de dragoste. Spune aici, ca nu vede decat tot site/ul smug.
Ps> Stai linistita, glumesc.

| missfatadelatara a răspuns (pentru RAY):

Dispare și categoria "dragoste și sex ca la 11 ani".

Deja îți simt lipsa. Clar ca mi-e sortit sa rămân nemăritată... crying

| RAY a răspuns (pentru missfatadelatara):

Saracuta de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca o persoana, doua ar fi mai fericite happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

CIne? Sunt curios.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

De pe TPU, nu.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Ditto

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru syd):

SI tu? Serios? Chiar nimeni, nimeni?

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar scadea nivelul de inteligenta al site-ului

| SG1995 a răspuns:

Nu, site-ul e prea mare sa se observe absenta unui singur user, plus statistic vorbim site-ul pierde zilnic anumiti user, si zilnic vin alti noi, deci ar culmea sa se tina evidenta unuia, e ca si cum intr-o colonie de albine ai incerca sa ti evidenta unui anumit trantor, desi toti au caracteristici similare.