| Jean_2915 a întrebat:

Toţi cei buni merg la cer? Conform Bibliei, câte persoane se bucură de speranţa vieţii cereşti? Ce vor face în cer aceia care vor merge acolo?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu mai visaţi cu ochii deschişi. Eu o să ajung în iad cu James Hetfield şi o să mă bucur de live-ul melodiei "Fuel".

caramela
| caramela a răspuns:

"Fericiti cei saraci cu duhul, ca a lor este imparatia cerurilor, " vom vedea cand vom ajunge acolo sus, asfel nu ne putem da cu parerea...

| n30x a răspuns:

In univers nu se pierde nimic eu sunt de conceptie ca dupa moarte ramai sub forma de energie spirituala... nu ajungi in rai si vezi ingerasi pe nori happy fiecare ajunge unde il poarta soarta...

| Papusha_2398 a răspuns:

Nimeni nu poate sti ce se va intampla dupa moarte. intrebarea ta e inutila big grin nu avem de unde sa stim ceva sigur. nu stim sigur nici daca Iisus a existat big grin