| Thecurious a întrebat:

Toti oamenii fac greseli in viata.
Ce greseli ati facut si cum le-ati corectat?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mereu fac greseli,dar important este sa fiu constient de ele sau imi amintesc uni de ele,faza cu ingrasarea,a fost o greseala mare,dar slabesc,mann nu poti trai din trecut,nu poti regreta mereu trecutul,priveste spre viitor,trecutul e mort, invata din el si atat, generalizarile, exagerarile sunt greseli dese facute de mine, suntem oameni nu roboti

| lpavel a răspuns:

Unele greseli le poti corecta, cum ar fi ura, invidia, gelozia care se intampla si in prezent dar trecutul nu-l poti schimba ramane doar sa inveti din ele daca esti istet... happy

| PainTech a răspuns:

Greșeli principale :
Am avut așteptări prea mari de la unele persoane.
Am fost prea direct în unele situații.
Am ezitat mult prea mult.

De corectat nu pot sa le corectez, ceea ce e oarecum un lucru bun. Pot doar sa evit să le fac pe viitor.