| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Toti poetii, actorii si cantareti se sting in zilele astea..nimic nu mai rezista...ca de exemplu Sergiu Nicolaescu care a murit azi....Pacat!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,mare pacat, a fost un mare actor si regizor

| LoveToHate a răspuns:

A murit Sergiu Nicolaescu?!
Asta e, oricum trebuia sa moara.In fine...imi pare rau.

| LolaLollita a răspuns:

Se sting deoarece au o varsta destul de inaintata. E pacat. Si mai pacat este ca nu mai sunt persoane de aceeasi valoare care sa continue in aceleasi domenii. Prea multi "artisti" au rasarit ca ciupercile dupa ploaie.

| W3R4 a răspuns:

Îmi pare rău, dar totuşi, şi-a trăit viaţa!
Avea 82 de ani, pînă şi el se aştepta să moară foarte curînd.(a spus asta într-un interviu, la antena 3)
Dar va rămîne mereu în sufletele oamenilor care l-au apreciat, Dumnezeu să-l ierte!

| XBrunetteX a răspuns:

Nimic nu mai e la fel...lumea se tampeste din ce in ce mai mult, sunt pusi in lumina toti incultii, iar adevaratele valori ale Romaniei sunt pastrate in umbra....Trist.

| Indestructible a răspuns:

O spui de parcă există oameni care trăiesc veşnic. raised eyebrows Toată lumea moare. Nu poţi schimba asta.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Da,si cu putin timp in urma si Iulie Darie, vorba ta pacat.

| rotwath123 a răspuns:

Sunt 3 actori si 1 trupa care resta Connect-r, Voltaj, smily, trupa B.U.G MAFIA

| คηηє a răspuns:

Cum spunea si Indestructible, era si timpul sa moara, nimeni si nimic nu e vesnic pe lumea asta. Totusi, condoleante. sad