| anonim_4396 a întrebat:

Toti recomandati sport si diete pentru a slabi. Dar ce-mi recomandati pentru a ma îngrăsa, insă in afara de mâncare, ca nu-mi place sa mananc crying?

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Dacă nu mâncând, atunci cum? Respirând?

| AdiSR a răspuns:

Serios vorbind, dacă nu mâncând atunci cum? Poţi încerca să te îndopi cu dulciuri, fast food, încearcă pe cât posibil să faci nimic şi rezultatele nu se vor lăsa aşteptatehappy

| AdiSR a răspuns:

Eşti blestemată să fi slabă:)) Ştii... pentru anutite lucruri, trebuie să facem sacrificii. Mergi de 3 ori pe zi la Mc ( uităte la documetarul ăsta când ai timp: https://www.youtube.com/watch?v=HDqqiWhXAFE) şi o să fii rotundă aşa cum îţi doreşti:)) Dacă nu-ţi place cum miroase, te ţi de nas;)) Ai grijă ca azi să bagi ceva în tine de vreo 2kg ca să vezi mâine pe cântar 1kg în plus:) App. nu mai sta la soare că-ţi topeşte grăsimile:))

| AdiSR a răspuns:

A fost o întrebare retorică cu respiratu' happy Bun că eşti croitoreasă, te descurci tu pân la urmă. Poţi încerca să bei 10l de Coca Cola, Pepsi şi rochia o să stea fit pe tinelaughing
No... succeshappy