| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am o intrebare cam caraghioasa dar vreau sa fiti foarte seriosi cand raspundeti:Credeti in fantome?

7 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Da si nu (cred ca mi-ar lua vreo jumate de ora sa iti expliccum sta treaba la mine laughing )

| TheBloodyRoses a răspuns:

Având în vedere că-mi place să cred, da cred în fantome.^.^

| Dan1989P a răspuns:

Ok laughing.

| Dan1989P a răspuns:

Broadway, una este sa nu crezi si alta este sa nu vrei sa crezi.

| Broadway a răspuns (pentru Dan1989P):

Nu crezi pentru simplul fapt ca nu vrei s-o faci. De ce nu vrei s-o faci? Motivele sunt diverse. In cazul nostru, se raporteaza la asta: nu avem dovezi destul de credibile. Eu am inteles ca afirmatia ta avea o alta tenta: ai luat in calcul si varianta cum ca ar exista, pentru ca te-au indoctrinat altii cu idei de genul, dar nu vrei sa crezi ea. Ok, concluzia este aceeasi: lipseste argumentul care serveste la demonstrarea adevarului.

| Robieski a răspuns:

Da chiar sunt! De ex. mi-a murit strabunica si acum de paste tot pune o farfurie pe masa in fiecare zi! Daca ma vrei sa mai discutam prin mesaje da la editare profil si de acolo sa primesti mesaje de la toti nu numai de la seniori! Nu pot vorbi cu tine altfel!

| Broadway a răspuns:

Din moment ce nu am nicio dovada care sa confirme existenta fantomelor...nu, nu cred. Banuiesc ca nici tu nu crezi, din moment ce ti-ai etichetat intrebarea ca fiind una caraghioasa. happy PS: seriozitatea a atins cota maxima in momentul in care ti-am oferit acest raspuns happy